Jak nakupovat

Jsme rády, že se vám naše výtvory líbí a že jste se rozhodli si některý z nich koupit. Věříme, že se stane vaším oblíbeným doplňkem pro dobrou náladu a naděláte s ním plno parády.

Od každého kusu máme pouze jediný vystavený výrobek, který je originální ruční tvorbou, a nikdo jiný ho nebude mít. Výjimkou je řada kabelek a náramků Luxury, zde bude k dostání vždy jen několik málo kusů. Zakládáme si na originalitě a ruční výrobě, proto i zde chceme nabízet jen omezené množství, žádnou masovku.

Jak vybírat náramek?

Náramky vytváříme ve dvou velikostech - "S" s vnitřním obvodem 18 centimetrů a "M" s vnitřním obvodem 20 centimetrů. Jsou pevné a něco vydrží, takže se nemusíte bát, že by se vám například roztrhl. Proto doporučujeme nákup spíše menší velikosti. Pokud ale máte rádi větší pohodlí a volnější ozdoby, sáhněte po velikosti "M". V případě, že si nejste jisti vaší velikostí, ozvěte se a my vám poradíme.

Pokud byste měli zájem o větší, nebo naopak menší náramek (například pro malé slečny), obraťte se na nás, rády vám ho vytvoříme na míru.

Jak vybírat kabelku?

V základní nabídce naleznete dvě velikosti kabelek, tzv. psaníček - liší se pouze délkou, klasické psaníčko má 29 centimetrů, menší psaníčko / kosmetická taštička je o 5 centimetrů na délku menší. Ostatní parametry zůstávají stejné. Do klasického psaníčka se dle našich zkušeností pohodlně vejde v podstatě všechno, co žena potřebuje :-) peněženka (pokud nepoužívá zrovna ten největší typ, který by sám o sobě mohl být kabelkou), doklady, mobil, klíče, kapesníčky, pepřák a nezbytná kosmetika. Dokonce i dioptrické brýle v obale! Menší psaníčko nepojme tolik věcí, ale i tak se do něj základní propriety vejdou (brýle tedy ne). Případně lze tuto menší kabelku využít také jako kosmetickou taštičku.

Technikou candybag lze samozřejmě vyrobit i větší kabelu, například takovou, která by pojmula velikost A4, tablet a k tomu třeba i menší deštník :-) Její výroba je časově náročná, neboť trvá více než 20 hodin, proto tuto variantu nabízíme na objednávku. Pokud o ni máte zájem, ozvěte se nám prosím emailem na magic@candysign.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Rády splníme vaše přání.

Neváhejte nás kontaktovat i v případě, když jste si u nás nevybrali vzor, vše záleží na individuální dohodě a jsme otevřené vašim nápadům.

Doprava

Kamennou prodejnu ani výdejnu nemáme, protože tvoříme u sebe doma. Jsme ale připraveny se s Vámi po předchozí dohodě sejít v Praze a objednávku vám osobně předat (zdarma). Čas od času také zavítáme do Rokycan, Plzně nebo Mladé Boleslavi :-) 

Samozřejmostí je také dodávka na dobírku prostřednictvím České pošty.

 

Přejeme vám příjemné vybírání a ještě příjemnější nošení!

Lucie & Veronika